30 rokov na slovenskom trhu

Vychystávanie online objednávok - predajne Lamač, Petržalka, Zlaté Piesky - TPP, bez nočných smien

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
5,22€/hod., po skúšobnej dobe mzda 5,43€/hod.
Základná mzda (v EUR brutto):
5,22 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície

Náplň práce:
- zberanie tovaru v obchodnom reťazci podľa internetovej objednávky zákazníka,
- práca na TPP,
- len denné zmeny (práca bez nočných zmien).

Požiadavky zamestnania:

Výhody:
- ranné zmeny (práca bez nočných zmien),
- po skúšobnej dobe navýšenie na 5,43€/hod,
- finančný príspevok na stravu za každú odpracovanú zmenu vo výške 2,90€ - vyplácané na bankový účet,
- možnosť záloh,
- možná práca aj cez víkend (vyššie príplatky),
- naučíte sa pracovať so skenerom.

- práca v obchodnom reťazci
- príprava tovaru z predajne - podľa internetovej objednávky od zákazníka
- pickovanie tovaru,
- práca so skenerom,
- vyskladnenie tovaru podľa objednávok,
- balenie tovaru,
- dokladanie tovaru
- plnenie úloh podľa zadania nadriadeného.

- po skúšobnej dobe mzda 5,43€/hod.
- finančný príspevok na stravu za každú odpracovanú smenu vo výške 2,90€ - vyplácané na bankový účet
- možnosť záloh
- možná práca aj cez víkend (vyššie príplatky)
- práca na TPP
- ranné zmeny - práca bez nočných smien
- zaujímavé platové ohodnotenie
- práca možná aj cez víkend
- finančný príspevok na stravu za každú odpracovanú zmenu
- naučíte sa pracovať so skenerom
- práca pre mužov aj ženy
- práca na pravidelnom pracovisku s príjemným, priateľským kolektívom
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- platný potravinársky preukaz - nie starší ako 2 roky (vieme pomôcť s vybavením)
- ochota pracovať,
- spoľahlivosť.
Mám záujem o Vychystávanie online objednávok - predajne Lamač, Petržalka, Zlaté Piesky - TPP, bez nočných smien

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Vicová Nela
Telefon:
0905 553 818