30 rokov na slovenskom trhu

Kompletizovanie a vychystávanie potravín v Bratislave

Miesto práce:
Staré mesto
Dátum nástupu:
2.11.2021
Platové ohodnotenie:
5.20
Základná mzda (v EUR brutto):
5,20 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Tvojou úlohou bude vychystávať tovar na predajni, podľa internetovej objednávky od zákazníka.

Pracovná doba - 8:00-14:00, 14:00-21:00 pondelok až nedeľa ( možnosť výberu zmien)
Mzda 5.20 €
Miesto výkonu práce- Bratislava centrum mesta
Nástup 02.11.2021
Školenie 28.10.2021 tvoj čas na školení ti preplatíme

Náplň práce

- Príjem a výdaj tovaru
- Dokladanie tovaru
- Pickovanie tovaru a práca so skenerom
- Balenie, triedenie a vychystávanie produktov
- Inventúry
- Kontrola dátumu spotreby
- Udržiavanie poriadku a čistoty v sklade

Požiadavky:

- platný potravinársky preukaz - nie starší ako 2 roky,
- ochota pracovať,
- pozitívny prístup k manuálnej práci,
- 18+ rokov
- čistý register trestov

Vašou úlohou bude vychystávať tovar z predajne, podľa internetovej objednávky od zákazníka.
Mzda 5.20 brutto
Vodičák nepotrebuješ

- Inventúry

Ak ta táto ponuka zaujala, neváhaj a kontaktuj nás ako mnohí iný.

Pre veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
príplatky za víkendy
možnosť výberu zmien
výborná dostupnosť do práce
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- 18+ rokov
-čistý register trestov
Mám záujem o Kompletizovanie a vychystávanie potravín v Bratislave

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Turnerová Martina Jana