30 rokov na slovenskom trhu

Práca v sklade v modernom prostredí - Senec

Miesto práce:
Diaľničná cesta 5, 903 01 Senec
Dátum nástupu:
ihneď/dohodou
Platové ohodnotenie:
5€ + 0,5 € dochádzkový bonus
Základná mzda (v EUR brutto):
5,00 €
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície

Jednoduché skladové práce
- príjem zásielok, registrácia produktov, balenie objednávok, presun tovaru a rôzne iné.
- práca so smartphone (evidencia a zobrazenie úloh a pokynov a navigácia v sklade)
- práca so skenerom
- flexibilnejší pracovný čas
- veľká moderná jedáleň s možnosťou občerstvenia (platba v hotovosti aj s kartou)
- moderné šatne s elektronickými zámkami s vlastným PIN kódom
- možnosť dlhodobej spolupráce

- si šikovný perspektívny - uvítaj možnosť karierného rastu
- preplatíme ti polhodinu prestávky na obed
- prácuješ iba na 2 zmeny (ranná 6:00 - 14:00 a poobedná 14:00 - 22:00)
- víkendy a sviatky máš VOĽNÉ
- nepotrebuješ pracovnú obuv s oceľovou špicou
- zabezpečíme ti smartphone s OS Android, skener, slúchadlá, nožík s púzdrom

MODERNÁ ODDYCHOVÁ MIESTNOSŤ:
- ping-pongový stôl, stolný futbal, LCD TV , herná konzola, 2 ovládače, množstvo predinštalovaných hier

Doprava - medzimestská autobusová doprava
Parkovanie - pohodlne pred skladom

Potrebujete ďalšie informácie? Stačí jednoducho zavolať na nižšieuvedené číslo, prípadne reagujte cez tlačidlo poslať životopis nižšie - je to len pár klikov! :) ...a následne Vás budeme informovať podrobnejšie.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- jednoduchá manuálna zručnosť
- vek od 18 rokov
- spoľahlivosť, zodpovednosť...
Kontaktný formulár
Mám záujem o Práca v sklade v modernom prostredí - Senec

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Ťažký Daniel
Telefon:
0917 110 783