30 rokov na slovenskom trhu

Operátor vo výrobe pri Piešťanoch, doprava ZADARMO, príspevok na dopravu

Miesto práce:
Okres Piešťany
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
priemerná mesačná mzda 1000 € - 1 150 EUR/mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
749,00 €
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Výrobný pracovník Krakovany, doprava zadarmo

- jednoduché manipulačné a montážne práce
- dodržiavanie pracovných postupov na jednotlivých pozíciách
- sledovanie a dodržiavanie kvality výroby
- komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu a s ostatnými oddeleniami,
- dodržiavanie pracovných postupov na jednotlivých pozíciách v rámci výrobnej linky
- nevyžadujú sa pracovné skúsenosti - platené školenie počas nástupu
- každoročné navyšovanie mzdy
- mesačný bonus, štvrtročné odmeny aj 13-ty plat
- doprava z blízkeho okolia ZADARMO
- príspevok na dopravu 40 € (aj keď je využitá firemná doprava)
- možnosť ZÁLOH po odpracovanom období

CEZ PÁR KROKOV...
- pošli cez pár klikov životopis, alebo zavolaj na nižšie uvedené číslo
- absolvuj pohovor a nezáväznú obhliadku výroby
- v prípade obojstrannej spokojnosti nastúp ihneď alebo podľa dohody

...a pridaj sa aj ty do tímu 480 spokojných zamestnancov v kľudnom prostredí

Na túto ponuku reagovalo už 11 uchádzačov

DOPRAVA ZO SMEROV
AUTOBUS 1: Piešťany (Trajan, Vajanského, JUH CS Shell, Kocka, AS MHD, Tesla) - Kocuricte - Trebatice štadión
AUTOBUS 2:Veľké Kostoľany-Dubovany-Veselé-Rakovice-Borovce
AUTOBUS 3: Nižná-Chtelnica-Dolný Lopašov-Lančár-Kočín-Šterusy-Vrbové (Šteruská cesta, nám. LIDL)-Krakovany
AUTOBUS 4: Horná Streda-Pobedim-Bašovce-Veľké Orvište-Ostrov (Malé Orvište, obec)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- jednoduché manuálne zručnosti
- ochota rotovať /striedať sa na pracovných pozíciách
- byť dynamicky, pracovná činnosť ktorá nie je stereotypná
Mám záujem o Operátor vo výrobe pri Piešťanoch, doprava ZADARMO, príspevok na dopravu

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Kukučka Marek
Telefon:
0917 810 575