30 rokov na slovenskom trhu

Brigáduj v sklade s VESELÝMI ponožkami s DOPRAVOU ZADARMO z Tvojho smeru

Miesto práce:
Senec
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
5,00€/h - 6,11 €/hod (dochádzkový bonus 50€/týždeň) + príplatky podľa ZP + DOPRAVA ZADARMO
Základná mzda (v EUR brutto):
5,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Brigáduj v sklade s veselými ponožkami s dopravou z Tvojho smeru

NEOBÁVAJ SA, jedná sa o najjednoduchšie manipulačné a skladové práce

PRVÝ DEŇ Ťa zaškolíme, a taktiež Ti pridelíme skúseného kolegu ktorý Ti všetko vysvetlí a odpovie na všetky otázky

Budeš vykonávať len:
- jednoduché vychystávanie tovaru
- balenie a skenovanie tovaru
- kontrola kvality tovaru
- pomocné práce
- ZADARMO DOPRAVA z Tvojho smeru
- odpracuješ 5 dní v týždni a dostaneš 50 € ako dochádzkový bonus -> Tvoja mzda sa zvýši až na 6,30 €/hod
- odpracuj aj cez víkendy a s príplatkami tvoja mzda porastie ešte vyššie
- dostaneš jeden deň voľna počas týždňa a môžeš odpracovať aj v sobotu - nestratíš nárok na bonus
- potrebuješ zálohu? po odpracovaných dňoch ti ju pošleme priamo na bankový účet

DOPRAVA:
Trnava, Zavar, Križovany n. Dudváhom, Opoj, Majcichov, Hoste, Abraham, Puste Uľany, Veľký Grob, Reca - SKLADY Senec :)
Šaľa Veča, Kráľová N/Váhom, Kajal, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jelka, Nový Život, Zlaté Klasy, SKLADY Senec :)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- od 18 rokov
- chuť si pred Vianocami zarobiť na darčeky
- ochota pracovať na 3 zmeny -> pre Teba ideálne, dostaneš príplatok navyše + 1,43 €/hod
Mám záujem o Brigáduj v sklade s VESELÝMI ponožkami s DOPRAVOU ZADARMO z Tvojho smeru

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Ťažký Daniel
Telefon:
0917 110 783