30 rokov na slovenskom trhu

Práca na lisovni u popredného výrobcu v automobilovom priemysle so zabezpečenou dopravou

Miesto práce:
Strečno
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
810 € brutto/mes. + príplatky a bonusy
Základná mzda (v EUR brutto):
1 000,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- práca na oddelení výroby - lisovňa - obsluha lisovaných liniek
- zabezpečenie výroby na lisoch podľa zaradenia
- kontrola vyrobených (vylisovaných) kusov
- kontrola funkčnosti a bezporuchovosti strižných a ohýbacích nástrojov

- zodpovednosť za kvalitu výliskov

- práca podľa platných štndardov

- dodržiavanie BOZP a PO

- dodržiavanie platných štandardov a BOZP, PO
- doprava zabezpečená firemným autobusom z Turčianskych Teplíc, Martina a Vrútok
- doprava zabezpečená SAD zo smeru Žilina + poskytnutie finančného príspevku na dopravu
- príplatok hlučné za lisovňu 0,72 Eur / hod.
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- príplatky v zmysle ZP
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- pozícia je vhodná pre kandidátov so strojárskym a technickým vzdelaním (maturita nie je nutná)
- ochota pracovať na 3 zmeny (PONDELOK - PIATOK)
- fyzická zdatnosť
- pravidelná dochádzka
Mám záujem o Práca na lisovni u popredného výrobcu v automobilovom priemysle so zabezpečenou dopravou

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Franekova Júlia
Telefon:
0917 954 003