30 rokov na slovenskom trhu

Zarob si pred Vianocami - brigáda v modernom sklade s oblečením

Miesto práce:
Sereď
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4,50€ brutto+ príplatky za prácu v noci a cez víkendy
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády), živnosť
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
Ponúkame dlhodobú brigádu v Seredi v modernom a čistom sklade s oblečením. Vašou úlohou bude skenovanie, balenie a prekladanie oblečenia. Pracuje sa v stoji v čistom prostredí.

DOPRAVU NEZABEZPEČUJEME

Pracujeme na 2 zmeny - ranná a poobedná. Ranná (5:45 - 14:00), poobedná 14:00 - 22:15). Možnosť pracovať na jednu zmenu po vzájomnej dohode.

Práca je na dohodu, ale je možnosť aj práce na živnosť.

Základná mzda je 4,50 EUR/hod.
+ príplatky za prácu v noci a cez víkendy

Brigáda je vhodná aj pre uchádzačov so základným vzdelaním alebo študentov SŠ a VŠ (zmeny Vám prispôsobíme)

Vyžadujeme ochodu pracovať manuálne, pozitívny prístup, vlastnú dopravu

Prihlásenie a viac informácií na číslach: +421 917617872

Vašou úlohou bude skenovanie, balenie a prekladanie oblečenia. Pracuje sa v stoji v čistom prostredí.

Pracujeme na 2 zmeny - ranná a poobedná. Ranná (5:45 - 14:00), poobedná 14:00 - 22:15).

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Mám záujem o Zarob si pred Vianocami - brigáda v modernom sklade s oblečením

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Kinga Szabóová
Telefon:
0917 617 872