30 rokov na slovenskom trhu

SUPER NOVÁ práca/brigáda v Seredi - pre študentov, mamičky i nezamestnaných

Miesto práce:
Sereď
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4.5eur/h - 5.0 eur/h (podľa výkonu)
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, študent strednej školy
popis pracovnej pozície

Vhodná práca pre ženu, muža, študenta aj absolventa

- vychystávanie a manipulácia so tovarom oblečenia
- odoberate, kontrolujete, vychystávate, balíte a vešiate oblečenie
- kontrolujete reklamácie, riešite poškodenia a pod.
- MOŽNOSŤ VÝBERU ZMIEN

- práca na 1 zmenu (len poobedná) alebo (len ranná)

- práca na 2 zmeny: ranná (5:45 - 14:00) poobedná (14:00 - 22:15)

- aj VÍKENDOVÁ ZMENA, treba odpracovať minimalne 5-10 pracovných dní na zaučenie

SZČO - možnosť práce na živnosť - 6eur/hod - 9,50 €/hod

- možnosť parkovania vedľa skladu s oblečením
- nemáš dopravu? Dohodni sa so známymi a pracujte a dopravujte sa spolu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- krátkodobý aj dlhodobý záujem o spoluprácu
Mám záujem o SUPER NOVÁ práca/brigáda v Seredi - pre študentov, mamičky i nezamestnaných

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Ťažký Daniel
Telefon:
0917 110 783