30 rokov na slovenskom trhu

6,00 €/hodina, zmeny na výber, výplata ešte pred Vianocami! Vychystávanie tovaru v sklade v Ivanke pri Dunaji.

Miesto práce:
Distribučný sklad Senecká cesta
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
suchý sklad 5,40 EUR/hod. + príspevok na dopravu 1,50 €/1 zmena (celkom 5,60 EUR/hodina) • chladený sklad 5,80 EUR/hod. + príspevok na dopravu 1,50 €/1 zmena (celkom 6,00 EUR/hodina)
Základná mzda (v EUR brutto):
5,40 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Práca na jednu zmenu 6:00-14:30 alebo 9:30-18:00 v sklade.

Náplň práce:
• Kompletovanie tovaru podľa objednávok pomocou skenera
• Kontrola tovaru
• Balenie tovaru na paletách
• Označenie paliet - štítkovanie, zavážanie zabalených a označených paliet do expedičnej plochy
• Čistenie a upratovanie pracoviska
• Spolupráca na inventúrach

• Označovanie paliet - štítkovanie, zavážanie zabalených a označených paliet do
expedičnej plochy
• Práca na jednu zmenu 6:00-14:30 alebo 9:30-18:00 v sklade
Na prácu Vás zaučíme!!! Nepotrebujete prax.
• príspevok na dopravu
• týždenné vyplácanie
• dlhodobá brigáda
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
• fyzická zdatnosť
• zodpovednosť
• ochota pracovať na dve zmeny
• prax v logistike alebo v obchode vítaná
Mám záujem o 6,00 €/hodina, zmeny na výber, výplata ešte pred Vianocami! Vychystávanie tovaru v sklade v Ivanke pri Dunaji.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Polačeková Alexandra
Telefon:
0915 715 139