30 rokov na slovenskom trhu

Pozor posledné 2 miesta - operátor vo výrobe s cukrovinkami v Seredi

Miesto práce:
Sereď
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
základná mzda 3,82 € nočná zmena + 1,50 €/hod , sobota + 1,80 €/hod, nedeľa +3,60 €/hod
Základná mzda (v EUR brutto):
3,82 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
vizuálna kontrola - obsluha dopravných pásov
odvoz a navažovanie zlomu
príprava náplne, výmena na baliacich automatoch
natieranie zložiek, rezanie zložiek
práca s touch panelom
pomocné práce podľa potreby

PREPRAVA ZDARMA zabezpečená po trase:
č. 1: Komárno - Hurbanovo - Bajč - Nové Zámky - Palárikovo - Tvrdošovce - Jatov - Trnovec nad Váhom - Šaľa - Šoporňa - Sereď.
č.2 : Komárno - Chotín - Svätý Peter - Dulovce - Pribeta - Bajč - Nové Zámky - Tvrdošovce - Jatov - Trnovec nad Váhom - Šaľa - Šoporňa - Sereď.

ukladanie do zásobníkov
balenie hotových výrobkov
ukladanie krabíc na palety
obsluha výrobných strojov + dopĺňanie materiálu
lepenie štítkov

základná mzda 3,82 €/hod
nočná zmena + 1,50 €/hod
sobota + 1,80 €/hod
nedeľa +3,60 €/hod
mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce 0,72€/hod
odmena za 12-hod. zmeny 5€/odpracovaná 12 hod. zmeny
prémie max 14%
dochádzkový bonus v závislosti od dochádzky na pracovisko až do výšky 50€ mesačne

Práca na trvalý pracovný pomer
Doprava zdarma z vybraných smerov
mesačné prémie + bonusy
STRAVA:
zabezpečená v závodnej jedálni
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
zdravotná spôsobilosť, potravinársky preukaz
ochota pracovať na zmeny
práca pre ženy
Mám záujem o Pozor posledné 2 miesta - operátor vo výrobe s cukrovinkami v Seredi

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Ing. Szabóová Kinga
Telefon:
0918 574 926