30 rokov na slovenskom trhu

Baví ťa práca na pokladni? Neváhaj a ozvi sa nám!

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
ihneď/dohodu
Platové ohodnotenie:
4,50 €/hod. brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Pokladník/čka v potravinách v Bratislave

- mzda 4,50 €/hod. brutto
- možnosť týždenného vyplácania

Pozícia pokladňa

-blokovanie tovaru na registračnej pokladni

-zodpovedá za správne vyloženie tovaru na predajni a v sklade, kontroluje správnosť označenia tovaru názvom a cenou

-starostlivosť o tovar na zverenom úseku, komunikácia a obsluha zákazníka

-poskytovanie informácií o tovare

-vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

-zodpovednosť za predaj v garančnej dobe, kontrola kvality predávaného tovaru.
- týždenné vyplácanie
- zabezpečené školenie
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-ochota pracovať na zmeny
-zodpovedný prístup k práci
-príjemné a komunikatívne vystupovanie
-prax v maloobchode je výhodou (nie podmienkou)
- plnoletosť (vek nad 18 rokov)
- občiansky preukaz
- preukaz poistenca
- číslo bankového účtu, kde Vám vyplatíme mzdu
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (ak ho nemáte, pomôžeme Vám s vybavením)
Mám záujem o Baví ťa práca na pokladni? Neváhaj a ozvi sa nám!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Polačeková Alexandra
Telefon:
0915 715 139