30 rokov na slovenskom trhu

Poď s nami pracovať ako údržbár výrobných technológií v Malackách

Miesto práce:
Okres Malacky
Dátum nástupu:
ihneď/ dohoda možná
Platové ohodnotenie:
1303 + bonusy
Základná mzda (v EUR brutto):
1 303,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Obsadzujeme údržbára výrobných zariadení v Malackách
* práca na 2 zmeny/ 8hod (6-14hod / 14-22hod)

* odstraňovanie porúch výrobných technológií
* zabezpečenie plynulého chodu výrobných technológií
* starostlivosť o výrobné technológie, práca s dokumentáciou
* nastavenie komunikácie s operačným systémom
* práca na 2 zmeny (žiadne nočné)
* príspevok na dopravu
* príjemné, tiché prostredie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
* vzdelanie v technickom alebo strojárskom odbore
* vyhláška MPSVaR SR 508/2009 Z.z. - § 22 samostatný elektrotechnik
Mám záujem o Poď s nami pracovať ako údržbár výrobných technológií v Malackách

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Lapin Alexandra
Telefon:
0908 764 052