30 rokov na slovenskom trhu

Manažér kvality a enviromentu

Miesto práce:
Spišská Belá
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
2000
Základná mzda (v EUR brutto):
2 000,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
manažér kvality a environmentu

- Zodpovednosť za aktivity v rámci zabezpečenia internej kvality
- Zodpovednosť za plánované interné audity kvality a životného prostredia (procesný a produktový audit)
- Vykonávanie interných systémových auditov podľa normy ISO 9001:2008

- Priama zodpovednosť za 3 technikov kvality a 3 inžinierov kvality a ich rozsah práce
- Starostlivosť o systém vyhodnocovania dodávateľov
- Účasť na externých auditoch a návštevách dodávateľov, priama komunikácia s dodávateľmi
- Riešenie dodávateľských reklamácií
- Spoluzodpovednosť za aktivity v rámci zabezpečenia externej kvality (riešenie zákazníckych reklamácií)
- Spoluzodpovednosť za implementáciu nápravných opatrení vyplývajúcich z auditov, ako i interných a externých reklamácií
- miesto výkonu práce Spišská Belá
- nástup priamo do kmeňa
- Stabilita v medzinárodnej spoločnosti
- bonus program
- Sociálny program
- DDS tretí pilier príspevok
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- VŠ vzdelanie technického smeru, alebo manažment s technickým zameraním
- min. 4 ročné skúsenosti z výrobnej spoločnosti z oddelenia kvality, prax v oblasti automotiv nevyhnutná
- znalosti štatistických metód riadenia a nástrojov riadenia kvality

Znalosť nástrojov SIX SIGMA , Znalosť Kaizen
- znalosť ISO 9001:2008 podmienkou, znalosť 14001:2004 výhodou
- znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni
- skúsenosť s vykonávaním auditov výhodou
- dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- orientácia na detail
- analytický spôsob myslenia
- zodpovednosť a tímový hráč
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Húževnatosť
- Time management
- Flexibilita
Kontaktný formulár
Mám záujem o Manažér kvality a enviromentu

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Liptovský Mikuláš
Kontaktná osoba:
Črepovská Lucia