30 rokov na slovenskom trhu

Brigáda v sklade s drobným textilom so skvelým zárobkom aj 900 € v čistom a bezplatnou dopravou

Miesto práce:
Senec
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
5€/hod + bonus za dochádzku + príplatky = v priemere 1100 €/mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
5,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Brigáda v sklade s drobným textilom so skvelým zárobkom aj 900 € v čistom a bezplatnou dopravou:

Náplň práce:
- vychystávanie drobného textilu,
- balenie a triedenie tovaru,
- iné jednoduché manipulačné práce,
- práca na 3 zmeny (ráno. poobede a noc).

Požiadavky zamestnania:
- nepremýšľaj nad požiadavkami - toto je naozaj jednoduchá práca s drobným textilom.
- pracuje tu už cez 300 spokojných zamestnancov.

Výhody:
- peniaze ti vieme posielať priebežne - ak o to stojíš,
- jednoduchá práca v príjemnom a čistom prostredí (drobný textil),
- bezplatná doprava: z miest Šala, Galanta, Trnava, Bratislava, Senec + mestá a obce po ceste.

Pošlite nám SMS, alebo volajte:
0917 851 205.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Mám záujem o Brigáda v sklade s drobným textilom so skvelým zárobkom aj 900 € v čistom a bezplatnou dopravou

Kontaktná osoba:
Kaliňaková Katarína
Telefon:
0917851205