30 rokov na slovenskom trhu

Jednoduchá práca na 1 zmenu - Rozmnožovanie orchideí Dolný Lopašov

Miesto práce:
Dolný Lopašov
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
750-800 brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
3,58 €
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Rozmnožovanie orchideí Dolný Lopašov

• Rozmnožovať rastliny pomocou pinzety a skalpela - práca v sede za laboratórnym stolom
• Vykonávať pomocné obslužné práce
zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• dochádzkový bonus a výkonnostný bonus podľa efektivity
• koncoročný bonus a polročné vyhodnotenia, každoročná valorizácia miezd
• nepeňažné darčeky a kupóny na konci roka
• obedy za 0,83 eur (80% z ceny obedov platí zamestnávateľ)
• zabezpečený pitný režim a káva
• team building aktivity - Family day, Summer party, Christmas party, Turistika, Kultúrne podujatia, atď.
• poskytnutie a pranie pracovného odevu je samozrejmosťou
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Prácu na trvalý pracovný pomer
• Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• Prácu v jednozmennej prevádzke (Pondelok-Piatok) od 7.00 do 15.30 alebo od 6.45 do 15.15
• Príjemný kolektív a množstvo zamestnaneckých benefitov
- manuálna zručnosť
- precíznosť
- trpezlivosť
Mám záujem o Jednoduchá práca na 1 zmenu - Rozmnožovanie orchideí Dolný Lopašov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Bobek Tomáš
Telefon:
0918 421 963