30 rokov na slovenskom trhu

Máš rád novoročné oslavy a búrlivé ohňostroje? Realizuj sa pri predaji pyrotechniky.

Miesto práce:
Topoľčany
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
4.69 + príspevok na stravu
Základná mzda (v EUR brutto):
4,69 €
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
Brigáda pri predaji pyrotechniky. Mzda 4,69€/hod + príspevok na stravné

Čo budeš robiť :
- predávať pyrotechniku zákazníkom
- pracovať s pokladňou
- starať sa o stánok aby všetko bolo tak ako má byť a prehľadné
- práca na 2 zmeny ( 7:00 - 14:00 / 14:00 - 21:00)
- máš aj svoje povinnosti ? Chápeme to, ty sám si môžeš vybrať na ktorú zmenu chceš ísť
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- osvedčenie na predaj pyrotechniky. Nebojte sa my Vám ho zabezpečíme
- preukaz na prácu s potravinami, ktorý si vybavíte veľmi jednoducho u obvodného lekára
- výpis z registra trestov
Mám záujem o Máš rád novoročné oslavy a búrlivé ohňostroje? Realizuj sa pri predaji pyrotechniky.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Kašparová Lucia
Telefon:
0915 495 643