30 rokov na slovenskom trhu

SKLAD s hračkami SENEC - IBA 1 ZMENA, S DOPRAVOU, vyplácame týždenne

Miesto práce:
Logistický park Senec
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
5,50 € brutto/ hod.
Základná mzda (v EUR brutto):
5,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície

- veselá jednoduchá práca s hračkami :)

- jednoduché pomocné skladové práce
- uloženie tovaru na palety, ručné fóliovanie
- manipulácia s paletovým vozíkom
- olepovanie krabíc, štítkovanie
- týždenné vyplácanie

- iba 1 ZMENA od 6:00 hod - 15:00

Aktuálne v sezóne:
- pondelok, utorok, streda sa pracuje od 6:30 - 17:00 (krátke nadčasy)
- štvrtok, piatok, sobota od 6:30 - 15:00 (sobota a práca cez víkend po dohode + príplatok podľa ZP)
- DOPRAVA na danú zmenu do skladu aj zo skladu je zabezpečená :)

- DOPRAVA ZDARMA:
- Jelka : Jelka, Velke Ulany, Janovce, Hruba Borsa, Kralova pri Senci, Senec - mesto 4 zastavky
- Bratislava : v BA 5 zastavok, Svaty Jur, Pezinok, Vinicne
- Galanta : GA, Sladkovicovo, Puste Ulany, Cataj, Velky Grob, Raca, Boldog
- Ivanka pri Dunaji : Ivanka pD, Bernolakovo, Chorvatsky Grob
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- spoľahlivá dochádzka
- vek nad 18 rokov

- Obmedzený počet pracovných miest -> Je to jednoduché, stačí zavolať na nižšieuvedený kontakt,
- životopis nevyžadujeme, avšak je možnosť poslať a budete prednostne kontaktovaný
Mám záujem o SKLAD s hračkami SENEC - IBA 1 ZMENA, S DOPRAVOU, vyplácame týždenne

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Žiaková Helena
Telefon:
0917 745 919