30 rokov na slovenskom trhu

Pracovník distribučného a návratového centra- doprava z okolitých obcí

Miesto práce:
Okres Trnava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
1 169 EUR/mesiac 5,80€ brutto + 20% bonus
Základná mzda (v EUR brutto):
1 169,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- 2-zmenná prevádzka (10 hod. zmeny),
- zabezpečená doprava z okolitých obcí,
Možnosť získať bonus za odporučenie známeho vo výške 500€ + 500€ dostane ten koho odporučíte!

- manipulácia so zákazníckymi zásielkami,
- kontrola zásielok.
-Garantované navýšenie základnej mzdy po 12 a 24 mesiacoch
-Mesačný bonus vo výške 20% za splnenia podmienok (za dochádzku)
-Ročná odmena vo výške 8,5% za splnenia podmienok je vyplácaná dvakrát ročne
-Darčekové poukážky v hodnote 100 € za splnenia podmienok sú vyplácané dvakrát ročne
-Zmeny sú plánované vopred, takže si viete zladiť prácu so súkromným životom
-Dotovaná zvozová doprava na vybraných trasách
-Zvýhodnené stravovanie – obedové menu za 1 €
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- možnosť pracovať na zmeny (denná a nočná),
- práca v stoji,
- jednoduché úkony na počítači.
Mám záujem o Pracovník distribučného a návratového centra- doprava z okolitých obcí

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Šinkovičová Michaela
Telefon:
0917 605 120