30 rokov na slovenskom trhu

Baví ťa nakupovane? My ti za to zaplatíme.

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
22.11.2021
Platové ohodnotenie:
5,22€/hodinu a príspevok na stravu 2,90€
Základná mzda (v EUR brutto):
5,22 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Vašou úlohou bude pripraviť tovar z predajne, podľa internetovej objednávky od zákazníka.

- chystanie tovaru podľa objednávok do nákupného košíka,
- práca so skenerom, ktorú Vás naučíme bez problémov zvládnuť,
- balenie tovaru
- stabilná práca na trvalý pracovný pomer
- ak nemôžete pracovať každý deň nevadí je na Vás ktorý deň pôjdete do práce
- možnosť zaujímavého zárobku
- naučíte sa pracovať so skenerom čo oceníte aj pri ďalšom zamestnaní
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- platný potravinársky preukaz - ktorý si ľahko vybavíte u obvodného lekára,
- len ranné zmeny a vyberte si dni, ktoré chcete pracovať
Kontaktný formulár
Mám záujem o Baví ťa nakupovane? My ti za to zaplatíme.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Otřísalová Frederika
Telefon:
0907 758 316