30 rokov na slovenskom trhu

Práca so spismi v registratúrnom sklade v Rači - práca na 1 smenu

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
850
Základná mzda (v EUR brutto):
850,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
práca so spismi

- príprava krabíc, v ktorých archivujeme zložky
- príprava dokumentov na ďalšie spracovanie
- balenie dokumentov
- overovanie už zbalených dokumentov (verifikácia)
- príprava krabíc pre oddelenie, ktoré zabezpečuje archiváciu boxov
- reportovanie nadriadenému pri chybných dokumentoch a nezrovnalostiach pri balení
- zúčastňovanie sa školení, tréningov a meetingov
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadených

- pracovná doba: 8:00-17:00, alebo 7:00-16:00
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- záujem o dlhodobú prácu
- precíznosť
Mám záujem o Práca so spismi v registratúrnom sklade v Rači - práca na 1 smenu

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Polačeková Alexandra
Telefon:
0915 715 139