30 rokov na slovenskom trhu

Brigáda v sklade v Senci, až 200€ dochádzkový bonus

Miesto práce:
Senec
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
5 €/h + 50 € týždenne za dochádzku
Základná mzda (v EUR brutto):
5,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Nenáročná brigáda v sklade na 3 zmeny 5€/h + príplatky podľa zákonníka práce

Platové ohodnotenie: 5 €/h + 50 €/týždeň za dochádzku, ak odpracujete 5 dní v týždni

Náplň práce:
- každodenná práca od pondelka do piatku
- skenovanie tovaru (oblečenia)
- vybaľovanie z krabíc
- zakladanie do regálov
- iné činnosti podľa dohody s koordinátorom, ktorý Vám všetko ochotne vysvetlí

Požiadavky zamestnania:
- spoľahlivá dochádzka
- zodpovednosť
- práca v pohybe

Výhody:
- možnosť získať odmenu za dochádzku do výšky 200 €/mesiac
- jednoduchá práca v príjemnom prostredí
- dobrá autobusová dostupnosť - zabezpečená doprava zo smeru Bratislava, Trnava, Sereď, Senec a z obcí po ceste

Pošlite nám svoj životopis, prípadne SMS alebo volajte:
0918 965 043

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Mám záujem o Brigáda v sklade v Senci, až 200€ dochádzkový bonus

Kontaktná osoba:
Prekopová Judita