30 rokov na slovenskom trhu

!Posledné dve voľné miesta na pozíciu Nástrojár v kovovýrobe!

Miesto práce:
Kráľová nad Váhom
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
4,27 € brutto + bonusy do výšky 260€ + dochádzkový bonus + SL, priemerná mesačná mzda 1200€
Základná mzda (v EUR brutto):
4,27 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície

Náplň práce:
- Príprava všetkých neštandardných častí vyrábaných nosníkov na základe výkresovej dokumentácie
- Kontrola výkresu, evidencia rozpracovaných a dokončených častí nosníka
- Príprava všetkého potrebného materiálu na strojných zariadeniach / vytáčka, píla, fréza /
- Realizácia všetkých nutných opráv na dokončených nosníkoch Odporové zváranie pri výrobe TJ
- Evidencia a kontrola materiálu, ktorý je potrebný pre výrobu neštandardných častí nosníka
- Premiestnenie hotových neštandardných častí na určené miesto

Požiadavky zamestnania:
- Obsluha a základná údržba strojných zariadení
- Zváranie CO2
- Znalosť’ výkresovej dokumentácie
- Preukaz na ZM1- výhodou

Výhody:
- Zaučenie do pracovných postupov
- Možnosť prejsť do kmeňového stavu
- Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Práca na plný úväzok
- Príjemná atmosféra rodinného podniku
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Práca na dve zmeny

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Mám záujem o !Posledné dve voľné miesta na pozíciu Nástrojár v kovovýrobe!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Mirtová Janette
Telefon:
0917 835 409