30 rokov na slovenskom trhu

Dokladanie tovaru v obchodnom reťazci v Bratislave

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
ihneď/dohodou
Platové ohodnotenie:
4,80 €/hod./brutto + príplatok za prácu cez víkend a v noci
Základná mzda (v EUR brutto):
4,80 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Ponúkame brigádu v obchodnom reťazci v Bratislave.
Brigáda je vhodná ako privyrobenie si popri práci, škole alebo aj ako stabilné zamestnanie.
V prípade záujmu reagujte životopisom na: l.rybicka@indexnoslus.sk

Vašou úlohou bude:
- dokladanie tovaru do regálov
- manipulácia s tovarom
- úprava predajne

Zmeny: 8 - 10 hodinové
- ranné / poobedné / nočné

Mzda: 4,80 €/hod./brutto
- príplatky za prácu cez víkend a v noci
- mzdu vyplácame týždenne
- týždenné vyplácanie
- zabezpečené školenie
- možnosť dlhodobej spolupráce
- rovnaká mzda pre mužov a ženy
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Na registráciu budete potrebovať:
- preukaz pre prácu s potravinami, nie starší ako 2 roky
- občiansky preukaz a preukaz poistenca
- číslo bankového účtu, kde budeme vyplácať mzdu
- ak ste študent, tak aj potvrdenie o návšteve školy
Mám záujem o Dokladanie tovaru v obchodnom reťazci v Bratislave

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lenka Rybická
Telefon:
0918710803