30 rokov na slovenskom trhu

Brigáda vo výrobe pre automobilový priemysel - odmena za nočnú zmenu 7,43€/hod.

Miesto práce:
Trenčianska ulica 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
6,00 €/ hod.
Základná mzda (v EUR brutto):
6,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- Brigáda na výrobnej linke pri výrobe komponentov pre posilňovače riadenia,
- Práca je vhodná pre mužov aj ženy,
- Hľadáme uchádzačov, ktorí sú ochotní pracovať na 3 zmeny(ranná,poobedná,nočná)

- montážne práce na výrobnej linke
- kompletizácia riadiacich systémov
- práca podľa pracovných postupov, inštrukcií a nariadení nadriadeného

- vek min.18 rokov
- manuálna zručnosť
- práca v stoji

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis prípadne nás kontaktujte v pracovné dni medzi 8:00 a 16:00 na 421 918 790 716.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Brigáda na výrobnej linke pri výrobe komponentov pre posilňovače riadenia. Charakter práce vhodný aj pre mužov, aj pre ženy. Jedná sa o montážne práce na výrobnej linke, pomocné práce pri kompletizácii riadiacich systémov. Potrebné riadiť sa pracovnými postupmi, inštrukciami a nariadeniami nadriadeného.
- výplata k 15. dňu v mesiaci na účte
- možnosť záloh
- odmena za nočnú zmenu 7,43€/hod.
- pri odpracovaní celého mesiaca možná odmena do 900 € brutto
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- hľadáme uchádzačov, ktorí sú ochotní pracovať na 3 zmeny(ranná,poobedná,nočná).
- vek min. 18 rokov
Mám záujem o Brigáda vo výrobe pre automobilový priemysel - odmena za nočnú zmenu 7,43€/hod.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Jančová Daniela
Telefon:
0918 790 716