30 rokov na slovenskom trhu

Skladník s VZV vo Svätom Jure, iba na 2 zmeny - dlhodobá práca od začiatku roka 2022

Miesto práce:
Svätý Jur
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
Priemerná mzda 900 - 1000 €, 4,67Eur/hod+ 200 Eur výkonnostný bonus + príplatky podľa ZP
Základná mzda (v EUR brutto):
4,67 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Skladník/ VZV-retrak

- jednoduché skladové práce, príjem, výdaj, kontrola dodacích listov
- spolupráca pri vykládke/nakládke kamionov
- evidencia pohybov zásob ,vedenie jednoduchých záznamov tovaru
- práca s manipulačnou technikou VZV,
- čisté pracovné prostredie
- nenáročná práca, kludne pracovné prostredie
- miesto stravných lístkov finančný príspevok 2,60 € bez zrážky priamo na Váš účet
- každoročné zvyšovanie hodinovej sadzby
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať IBA na dve zmeny:
ranná - 6:00 -14:30
poobedná od 14:00 – 22:30
Mám záujem o Skladník s VZV vo Svätom Jure, iba na 2 zmeny - dlhodobá práca od začiatku roka 2022

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Žiaková Helena
Telefon:
0917 745 919