30 rokov na slovenskom trhu

Práca s PC a skladové práce Hlohovec - IBA 2 ZMENY, možnosť vystavenia preukazu VZV zdarma

Miesto práce:
Okres Hlohovec
Dátum nástupu:
ihneď/dohodou
Platové ohodnotenie:
Priemerná mzda 900 - 970 €, 650 € základná mzda, dochádzkový bonus max 90 €, pozičný bonus 60 € -110€, bonus za kvalitu a výrobu max 50 €, príplatok za 3 zmennú prevádzku
Základná mzda (v EUR brutto):
650,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Skladník Hlohovec 2 zmeny

- práca s PC v sklade
- príjem, zaskladňovanie výdaj materiálu - aj evidencia v programe
- vystavíme preukaz VZV zdarma (obnovíme, vytvoríme)

- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- vykonávanie priebežných a pravidelných inventúr
- vychystávanie materiálu pre výrobu na základe zoznamu (pick list)
- zabezpečenie vstupného a BOZP školenia ihneď pri nástupe
- zaučovací a zaškolovací proces v rámci skladu
- možný karierný rast na daných pozíciách = lepšie platové ohodnotenie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- žiadne obavy, na všetko ťa zaškolíme, treba mať iba chuť pracovať dlhodobo na projekte

Zaškolíme:
- Znalosť elektronických komponentov
- Znalosť systému skladového hospodárstva
Mám záujem o Práca s PC a skladové práce Hlohovec - IBA 2 ZMENY, možnosť vystavenia preukazu VZV zdarma

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Ťažký Daniel
Telefon:
0917 110 783