30 rokov na slovenskom trhu

Zamestnanec skladovej logistiky v Seredi !

Miesto práce:
Sereď
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
6,23 + SL
Základná mzda (v EUR brutto):
6,23 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Zamestnanec/kyňa skladovej logistiky - kompletácia tovaru - Sereď

pripravovať tovar na základe objednávok predajní – to znamená, že fyzicky nakompletuješ kartóny tovaru podľa objednávky predajne a dopravíš hotové palety na príslušné stopy výdaja tovaru, zaistíš náklad na prepravu, zabalíš palety a zabezpečíš, aby mali správny popis s číslom predajne.
zabezpečovať čistotu pracovného miesta v oblasti kompletácie tovaru.

Pracovný čas : primárne poobedné zmeny, 14:00 - 22:00

Skladník/čka transportnej logistiky (likvidácia tovaru)

dodávať a odoberať prázdne palety a mraziace boxy z a do oddelenia skladovej logistiky.
čistiace práce v sklade, vyprázdňovanie zberných nádob na fólie a kartóny.
Nákladné autá vracajúce sa z predajní budeš prijímať či vykladať, vrátane kontroly prepravného listu
tvojou úlohou bude triedenie všetkých cenných surovín a pomôcok, spracovanie cenných surovín v rámci likvidácie odpadov ako obsluha balíkovacieho lisu.

Práca na tri zmeny, aj počas víkendov

Požiadavky :
Oprávnenie na NZV :A, B, C, D
Potravinársky preukaz
Nutná vlastná doprava

1.Zamestnanec/kyňa skladovej logistiky - kompletácia tovaru - Sereď

2. Skladník/čka transportnej logistiky (likvidácia tovaru)

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Kontaktný formulár
Mám záujem o Zamestnanec skladovej logistiky v Seredi !

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Mirtová Janette
Telefon:
0917 835 409