30 rokov na slovenskom trhu

Administratívny pracovník v sklade na dve zmeny v Senci

Miesto práce:
Logistický park
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
900 Eur brutto/ mesiac + 150 Eur mesačný bonus + príspevok na dopravu 70 Eur
Základná mzda (v EUR brutto):
900,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Administratívny pracovník v sklade

- zodpovednosť za príjem a expedíciu tovaru
- koordinovanie práce vodičov VZV
- práca so skenerom, zaznamenávanie údajov do PC
- dve zmeny: ranná od 5:45-14:00 a od 13:45-22:00
- v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti
- stravné v hodnote 4,50 € plne hradené zamestnávateľom,
- príspevok na rekreáciu do výšky 275 € pre všetkých zamestnancov,
- príspevok na dopravu,
- 13. plat,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- životné a úrazové postenie,
- narodeninové poukážky vo výške 35 - 50 €,
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 100 €,
- zdravotná starostlivosť,
- bonusová dovolenka za odpracované roky,
- firemné teambuildingy,
- kompletné zaškolenie a ďalšie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- anglický jazyk - základy
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- skúsenosti s prácou v sklade - príjem, výdaj tovaru
- znalosť práce v programoch MS Office - Word, Excel
Mám záujem o Administratívny pracovník v sklade na dve zmeny v Senci

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Žiaková Helena
Telefon:
0917 745 919