30 rokov na slovenskom trhu

Víkendový operátor výroby! Priemerne si vieš zarobiť počas víkendov 800€ mesačne, vhodné aj pre študentov VŠ

Miesto práce:
Záborské
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
3,71€ hod. brutto+finančný príspevok na stravné,preplácané cestovné, rôzne finančné ohodnotenia, priemerná mesačná mzda je 800€ brutto za mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
3,71 €
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Víkendový operátor výroby!

-vizuálna kontrola komponentov
-kontrola činnosti jednotlivých strojov na výrobných linkách
-triedenie dielov
-skenovanie komponentov a dodržiavanie výrobného postupu podľa špecifických výrobných inštrukcií
-práca počas víkendov
-zaujímavé finančné ohodnotenie
-12 hod.zmeny
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-ochota pracovať na 12-hodinové zmeny LEN počas víkendov
-manuálna zručnosť
-ochota pracovať v stoji, učiť sa
-zodpovednosť
-ukončené min. stredoškolské vzdelanie (výučný list/maturita)
-predošlá skúsenosť na podobnej pozícii vítaná, ale nie podmienkou
Mám záujem o Víkendový operátor výroby! Priemerne si vieš zarobiť počas víkendov 800€ mesačne, vhodné aj pre študentov VŠ

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Čitbajová Veronika