30 rokov na slovenskom trhu

Štítkovanie, etiketovanie, kolkovanie v sklade na jednu zmenu v Senci s týždenným vyplácaním - dlhodobá brigáda

Miesto práce:
Logistický park Senec
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
5,50-6,00 Eur brutto/ hodina - v závislosti od vykonávanej práce
Základná mzda (v EUR brutto):
5,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Štítkovanie, etiketovanie, kolkovanie jedna zmena v Senci

- kolkovanie ručné i na kolkovacom stroji
- etiketovanie, štítkovanie potravinového a drogistického tovaru v sklade (izbová teplota)
- jedna zmena - pondelok až piatok - 7,00-15,00
- týždenné vyplácanie
- jedna zmena
- dlhodobá spolupráca - celoročná brigáda
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť
Mám záujem o Štítkovanie, etiketovanie, kolkovanie v sklade na jednu zmenu v Senci s týždenným vyplácaním - dlhodobá brigáda

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Žiaková Helena
Telefon:
0917 745 919