30 rokov na slovenskom trhu

Skladník v MODERNOM závode v Hlohovec, skladový operátor.

Miesto práce:
Hlohovec
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
priemerná mesačná mzda od 1000 €
Základná mzda (v EUR brutto):
4,78 €
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Jednoduché skladové práce Hlohovec - dopravu, prípadne VZV preukaz ti zabezpečíme

Pracovník skladu:
- nenáročné skladové činnosti
- realizácia pohybov skladových zásob
- vychystávanie a zásobovanie materiálu pomocou techniky

Pracovník s VZV preukazom
- zásobovanie liniek pomocou manipulačnej techniky
- nakladanie a vykladanie materiálu pomocou VZV
- zabezpečovanie pohybov materiálu medzi skladom a výrobou
- zabezpečená firemná doprava z blízkeho okolia zadarmo
- v prípade spokojnosti s pracovníkom skladu - vystavenie preukazu VZV zadarmo
- zabezpečíme obnovenie a aktualizáciu VZV preukazu pre pracovníkov s VZV

Je to jednoduché, stačí poslať životopis cez nižšieuvedené tlačidlo, a po 2 krokoch ťa bude kontaktovať náš pracovník.

Nemáš životopis? Nevadí, stačí zavolať na nižšieuvedené číslo a kolega ťa prevedie celým procesom.

Absolvuj nezáväznú obhliadku skladových priestorov, a zisti, či bude práca pre teba vhodná.

Obávaš sa náročnosti práce? Nástupný deň sa ťa ujme kolega, ktorý ťa prevedie zaškolovacím procesom a zaučením priamo v sklade.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- od 18 rokov
- záujem o prácu v príjemnom skladovom prostredí
Mám záujem o Skladník v MODERNOM závode v Hlohovec, skladový operátor.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Hlohovec
Kontaktná osoba:
Kukučka Marek
Telefon:
0917 810 575