30 rokov na slovenskom trhu

Práca vo výrobe v Senici aj pre mužov BEZ PRAXE! Ubytujeme vás ZADARMO!

Miesto práce:
Senica
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4,09 EUR/hod, príplatky, bonusy, priemerne si zarobíte 950,00 €. K tomu ešte náborový príspevok 300 €.
Základná mzda (v EUR brutto):
4,09 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Práca na 3 zmeny.

PRAX NEPOTREBUJEŠ! Všetko potrebné ťa naučíme

* obsluha jednoduchých strojov a zariadení
Dáme Vám NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK 300 €, vyplácaný aj počas skúšobnej doby, mesačne vo výške 50 €/ mesiac (6 mesiacov).

Zabezpečíme BEZPLATNÉ UBYTOVANIE priamo v Senici.

Poskytneme BEZPLATNÉ STRAVOVANIE priamo v závode.

* máte možnosť odpracovať NADČAS v sobotu s VÝHODNÝM PRÍPLATKOM
* VÍKENDY máte VOĽNÉ, 3 zmenná prevádzka, pondelok - piatok

* 13ty plat + ročný bonus vo výške 100% základnej mzdy
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
* spoľahlivosť
* chuť pracovať
* dobrý zdravotný stav
Mám záujem o Práca vo výrobe v Senici aj pre mužov BEZ PRAXE! Ubytujeme vás ZADARMO!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Oríšková Ľudmila
Telefon:
0917 971 032