30 rokov na slovenskom trhu

Posledné voľné pracovné miesto v sklade na 1 zmenu. Jednoduchá práca pri vychystávaní tovaru.

Miesto práce:
Lozorno
Dátum nástupu:
ihneď/ dohodou
Platové ohodnotenie:
nástupný plat 901 EUR/ mesiac + dochádzkový bonus 80 EUR + výkonnostný odmena do 200 EUR. Priemerne si zarobíš 1050 - 1150 EUR
Základná mzda (v EUR brutto):
901,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Hľadáme skladníkov do práce do jednozmennej prevádzky
* nástup o 6:00; 8:00; 10:00 hod

Kontakt na konzultanta:
+421917971032, stačí nás prezvoniť!

* kontrola a skladovanie náhradných dielov
* prebaľovanie materiálu
* označovanie materiálu - nalepenie etikety na prebalený materiál
* naskladňovanie a vyskladovanie tovaru - práca so skenerom
* spracovanie objednávok v informačnom systéme na PC
* 13. plat
* štvrťročne príspevok na šport, kultúru
* nástupný bonus 300 € po skončení skúšobnej doby
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
* ochota pracovať s bremenami

* práca s PC
Mám záujem o Posledné voľné pracovné miesto v sklade na 1 zmenu. Jednoduchá práca pri vychystávaní tovaru.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Oríšková Ľudmila
Telefon:
0917 971 032