30 rokov na slovenskom trhu

Nadriadený pracovník v sklade na víkendovej zmene

Miesto práce:
Okres Trnava
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
Od 575 EUR/mesiac 575 Eur = (500 Euro hrubá mesačná mzda + 75 Euro výkonnostný a dochádzkový bonus)
Základná mzda (v EUR brutto):
500,00 €
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Nadriadený pracovník na víkendovej zmene

- organizuje, rozdeľuje, riadi a kontroluje prácu svojej pracovnej skupiny, za ktorú zodpovedá,
- zabezpečuje dodržiavanie požadovaných termínov a kontroluje kvality prac. výkonov
- aktívne spolupracuje s ostatnými pracovnými skupinami na prevádzke,
- práca iba cez víkend (aj v noci)
- 13. plat, príplatky podľa ZP, na dopravu, na DDS
- narodeninové poukážky,
- príspevok pri narodení dieťaťa a iné soc. bonusy
- zmennosť sobota a nedeľa poobedná zmena,
- pracovná doba 10 - 12 hodín podľa množstva práce
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dobrá znalosť práce s PC a základy skladového hospodárstva
- dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky,
- ovládanie obslužných zariadení,
- platný preukaz obsluhy motorových vozíkov,
Mám záujem o Nadriadený pracovník v sklade na víkendovej zmene

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Vargová Barbora
Telefon:
0918 713 726