30 rokov na slovenskom trhu

Administratívna výpomoc v obchode s nábytkom (mzda 5€/h)

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
5€
Základná mzda (v EUR brutto):
5,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Administratívny pracovník - telefonický operátor
Kontaktovanie zákazníkov ohľadom spokojnosti

- komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom mailu a FB.
- poskytovanie informáciu ohľadom:
- dostupnosti výrobku
- služieb a objednávkach
- obľúbených výrobkov
- spokojnosti s tovarom

Pracovná dobo pondelok - piatok od 8:30- 17:00
Podmienkou je odpracovať 80 hodín mesačne (min. 2- 3 zmeny do týždňa ).

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
-zabezpečené školenie
-možnosť dlhodobej spolupráce
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-komunikačné zručnosti
-práca s počítačom
-ovládanie gramatiky slovenského jazyka slovom aj písmom
-zodpovednosť
-schopnosť odpracovať 80 hodín za mesiac.
Mám záujem o Administratívna výpomoc v obchode s nábytkom (mzda 5€/h)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Vagašová Katarína
Telefon:
0905 321 224