30 rokov na slovenskom trhu

виробництво компонентів, робота в Пештани/ Pieštany

Miesto práce:
Okres Piešťany
Dátum nástupu:
зараз
Platové ohodnotenie:
790-880
Základná mzda (v EUR brutto):
779,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
робота в Пештани/ Pieštany

- невимушене вставляння, клацання, зміщення компонентів
- візуальний контроль деталей
- відповідає за якість своєї роботи
- працює за трудовим стандартом з пріоритетом на захіст і защіту на работе
- забезпечує порядок на своєму робочому місці
- дієта без відрахування, 6€ внеску на каву, + можливі авансові внески безпосередньо на рахунок
- законна надбавка за нічну зміну + 1,43 €

ТРАНСПОРТ:

AUTOBUS 1: Piešťany (Trajan, Vajanského, JUH CS Shell, Kocka, AS MHD, Tesla) - Kocuricte - Trebatice štadión
AUTOBUS 2:Veľké Kostoľany-Dubovany-Veselé-Rakovice-Borovce
AUTOBUS 3: Nižná-Chtelnica-Dolný Lopašov-Lančár-Kočín-Šterusy-Vrbové (Šteruská cesta, nám. LIDL)-Krakovany
AUTOBUS 4: Horná Streda-Pobedim-Bašovce-Veľké Orvište-Ostrov (Malé Orvište, obec
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- прості ручні навички
- робота на 1 зміну з вересня на 2 зміни
Mám záujem o виробництво компонентів, робота в Пештани/ Pieštany

Kontaktná osoba:
Sos Sandor
Telefon:
0915 216 823