30 rokov na slovenskom trhu

Operátor baliacej linky v Bolerázi

Miesto práce:
Boleráz
Dátum nástupu:
ihneď/dohodou
Platové ohodnotenie:
975 EUR/mesiac variabilná zložka mzdy a 13. plat po 1. roku trvania pracovného pomeru, jednorazový náborový bonus 1 500 EUR brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
975,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Operátor baliacej linky maltodextrínu.

Hľadáme operátor s technickým, chemickým alebo strojárskym zameraním do stabilnej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí.

- zodpovedá za plnenie práškových produktov, bigbagov a uskladňovanie
- zodpovedá za pridelené strojnotechnologické zariadenie v prevádzke
- prevádza čistenia v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote
- prevádza predpísané vzorkovania, požadované údaje zaznamenáva do príslušných záznamových hárkov
- k údržbárskym prácam vydáva patričné pracovné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou
- práca v potravinárskom priemysle u stabilného zamestnávateľa
- zabezpečovanie nadštandardného BOZP
- nápoje na pracovisku, vitamínové balíčky
- mnoho ďalších benefitov v zmysle platnej KZ
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, v rizikovom prostredí
- dobrý zdravotný stav
- lojalita, pracovitosť, zodpovedný prístup k práci
Kontaktný formulár
Mám záujem o Operátor baliacej linky v Bolerázi

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Franková Zuzana
Telefon:
0915 856 325