30 rokov na slovenskom trhu

Páli ti to/si technicky zdatný/zdatná? Všetko ťa naučíme! Práca pre mužov aj ženy - 1188€. Nitra

Miesto práce:
Dolné Hony 7, Nitra
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1188€ + zákonné príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
1 188,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Zámočník - Montér v stabilnej spoločnosti na 2 zmeny Dolné hony Nitra
Montér v svetovej firme! Pracujeme len ráno a poobede! 1188€ v Nitre (každý domáci kutil/kutilka :) je vítaný)

- na všetko Vás najskôr zaučíme,
- vykonávanie prác ako: vŕtanie, rezanie závitov, zahlbovanie,
- povrchová úprava: brúsenie, leštenie,
- montáž.
- stabilná a svetová spoločnosť (perspektívne odvetvie - stále rastieme),
- pracujeme len na 2-zmeny (nočnú prácu striktne odmietame),
- kto raz nastúpi - zostáva u nás,
- budete dôkladne zaučený (nič nenechávame na náhodu),
- u nás môžete aj karierne rásť!

Benefity:
- príspevok na dochádzanie do práce (podľa vzdialenosti),
- príspevok na ubytovanie 250€,
- 13ty a 14ty plat,
- 3 nápoje denne zadarmo,
- po zapracovaní sa (cca 1 rok) výrazný nárast mzdy
+ iné príspevky (pri jubileách, na regeneráciu...)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Hľadáme spoľahlivých, zručných a šikovných pracovníkov s praktickým myslením:
- domácich kutilov alebo technicky zameraných ľudí,
- budeme ťa učiť nové veci vo firme kde sa ti bude páčiť.
Mám záujem o Páli ti to/si technicky zdatný/zdatná? Všetko ťa naučíme! Práca pre mužov aj ženy - 1188€. Nitra

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Belanová Beata
Telefon:
0914 330 531