30 rokov na slovenskom trhu

Si vyučený elektrikár/ka? Poď pracovať do svetovej a prosperujúcej spoločnosti! 1236€ - Nitra

Miesto práce:
Dolné Hony 7, Nitra
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
1236€ + zákonné príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
1 236,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície

- zaučenie na pracovné miesto,
- montáž a oprava elektrických častí strojov,
- nastavovanie a skúšanie,
- označovanie strojov bezpečnostnými nálepkami.
- práca v stabilnej spoločnosti s kariérnym postupom,
- pridelenie zodpovedného pracovníka na zaučenie a zoznámenie sa s firmou,
- práca na 2 zmeny,
- príspevok na ubytovanie,
- príspevok na dopravu za každú odpracovanú sobotu, nedeľu a sviatok,
- príspevok na dochádzanie,
- 13ty a 14ty plat,
- závodné stravovanie - zabezpečené raňajky, obed a večere - 3 nápoje denne zadarmo,
- jednorázové príspevky pri pracovných jubileách,
- príspevok na individuálnu regeneráciu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Si spoľahlivý, zručný a máš praktické myslenie?:
- stačí ti osvedčenie §21,
- čítanie elektrotechnickej dokumentácie.
Mám záujem o Si vyučený elektrikár/ka? Poď pracovať do svetovej a prosperujúcej spoločnosti! 1236€ - Nitra

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Belanová Beata
Telefon:
0914 330 531