30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme operátorov/ky do závodu v Hlohovci na priemyselnej ulici. Výroba a úprava plastov!

Miesto práce:
Hlohovec
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
1000 € priemerná mesačná mzda (základná od 770€ + mesačný bonus do 131 € + príplatky ZP)
Základná mzda (v EUR brutto):
770,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Pracovník vo výrobe plastových komponentov Hlohovec

- Spoločnosť sídli v Hlohovci a pracuje sa na 3 zmeny.
- Oddelenia montáže, lakovne a lisovne.
- Montáž a osádzanie plastových dielov na autá
- Vykonávanie výrobných a manipulačných operácií vo výrobe
- Vizuálna kontrola kvality a čistenie dielov
- Jednoduché činnosti podľa pracovných postupov (skrutkovanie, montáž skrutiek, káblikov a menších dielov)
- Úprava komponentov podľa pracovných inštrukcií

Obávate sa náročnosti práce?
- Pohovor je nezáväzný máte šancu sa informovať o jednotlivých pozíciách.
- Počas prvého týždňa po nástupe budete mať kompletné zaškolenie a prideleného skúseného kolegu v tréningovom prostredí, ktorý Vám pomôže pri oboznamovaní sa s pracovnými postupmi.
- pridajte sa k nášmu tímu už vyše 490 spokojných zamestnancov
- parkovanie pri areály v logistickom parku
- medzimestská doprava z okolia zabezpečená na všetky zmeny
- čisté, bezpečné a moderné prostredie v Hlohovci
- navýšenie mzdy po roku, následne individuálne podľa spokojnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- záujem o dlhodobú spoluprácu
- jednoduché manipulačné zručnosti
Mám záujem o Hľadáme operátorov/ky do závodu v Hlohovci na priemyselnej ulici. Výroba a úprava plastov!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Hlohovec
Kontaktná osoba:
Kukučka Marek
Telefon:
0917 810 575