30 rokov na slovenskom trhu

Práca kúsok za hranicami za 1 200 € netto s ubytovaním zdarma

Miesto práce:
Otrokovice – ČR
Platové ohodnotenie:
Pri nástupe 1 100 € v čistom/mesiac, po skúšobnej dobe 1 300 + 13. a 14., 15. plat + iné benefity
Základná mzda (v EUR brutto):
1 400,00 €
stredoškolské bez maturity, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Mzdové ohodnotenie:
Pri nástupe 1 000 – 1 100 € netto/mesiac, po zaškolení/skúšobnej dobe 1 200 – 1 300 € netto/mesiac
v závislosti od pozície + 13. a 14., prípadne 15. plat

Vašou úlohou bude:
– vyrábať pneumatiky na osobné vozidlá
– obsluhovať linku, miešať, spájať, lisovať zmes
– kontrolovať a manipulovať s hotovými kusmi

Čo sa od Vás očakáva:
– fyzická zdatnosť
– spoľahlivá dochádzka
– možnosť pracovať v stoji a na zmeny
Práca je vhodná pre mužov.

Výhody:
– slušné ubytovanie na byte alebo ubytovni (bezplatné) s dobrou dostupnosťou do práce
– mzda po skúšobnej dobe až 1300 v čistom
– 13., 14. plat automaticky, v prípade spokojnosti nadriadeného aj 15. plat
– zaškolenie na pracovnú pozíciu
– možnosť zmeniť pozíciu v prípade, že Vám práca nesedí
– stabilná a prosperujúca spoločnosť
– žiadne vstupné náklady – do ČR na nástup Vás pohodlne odvezieme

– výroba pneumatík na osobné vozidlá
– obsluha linky, miešanie, spájanie zmesí
– lisovanie a kontrola pneumatík
Výhody:
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
– práca je vhodná pre muža
Mám záujem o Práca kúsok za hranicami za 1 200 € netto s ubytovaním zdarma

Kontaktná osoba:
Prekopová
Telefon:
0918 965 043