30 rokov na slovenskom trhu

1000€/mesiac: výroba plastových dielov - nenáročná práca v Trnave

Miesto práce:
Okres Trnava
Platové ohodnotenie:
1000 € (priemerná mzda)
Základná mzda (v EUR brutto):
1 000,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Výroba plastových dielov - nenáročná práca v Trnave + zabezpečená doprava z okolia

výroba gumových a plastových dielov, určených na tlmenie otrasov:
- 2 týždne sa zaúčate (samozrejme platené)
- potom pracujete ako operátor v nenáročnej výrobe alebo na kontrole kvality
zmennosť: 2dni ranná, 2dni poobedná, 2dni nočná a 2dni voľno
Nenáročná práca,
dôkladné zaučenie na pozíciu,
13. a 14. plat.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Neuvažujte či ste alebo nie ste pre nás vhodný - proste pošlite svoj kontakt a ostatné nechajte na nás.
Práca je nenáročná - dokážeme ju naučiť aj Vás!
Mám záujem o 1000€/mesiac: výroba plastových dielov - nenáročná práca v Trnave

Kontaktná osoba:
Čechovič Peter