30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme samostatného ekonóma

Miesto práce:
Dúbravská cesta 9
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
od 1100 €/ mesiac, po zapracovaní individuálne osobné ohodnotenie /mzda vo verejnom záujme na príslušnej pozícii/
Základná mzda (v EUR brutto):
1 100,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Obsadzujeme pozíciu samostatného ekonóma v štátnej správe

* Výkon základnej finančnej kontroly
* Účtovanie dodávateľských faktúr v softwari SOFTIP
* Zúčastňovanie sa na zostavovaní výkazov FIN do 15 dňa v príslušnom mesiaci
* Zúčastňovanie sa na zostavovaní mesačných výkazov DPH, KV
* Zúčastňovanie sa na verejnom obstarávaní
* Práca v Štátnej pokladni
* Návrhy na vymáhanie pohľadávok
* Plánovanie rozpočtu
* Tvorba príkazov riaditeľa na úhrady, inventúry a iné
* Príprava podkladov a spracovanie vyúčtovaní - správa budovy, teplo
* Komunikácia s poisťovňami pri poisťovaní a aktualizácii existujúcich poistných zmlúv
* Skladové hospodárstvo
* Fakturácie
* Tvorba a vyúčtovanie komisionárskych zmlúv
* 1 týždeň dovolenky nad rámec zákona
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* 13-ty plat
* výplata najneskôr 7 deň v mesiaci
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
* prax vo vedení účtovnej agendy vo verejnej správe min. 1 rok
* samostatnosť, zodpovednosť
* komunikatívnosť
* dobré organizačné podmienky
* skúsenosti s prácou v programe SOFTIP nie sú potrebné, no sú vítané
Kontaktný formulár
Mám záujem o Hľadáme samostatného ekonóma

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Košíková Renáta