30 rokov na slovenskom trhu

Skladový pracovník s preukazom VZV

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
905 € + 100 € (variabilná)
Základná mzda (v EUR brutto):
905,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Práca s vysokozdvižným vozíkom

-práca a manipulácia s bremenami v sklade
-dvojzmenná práca typom ranné a poobedné smeny
-mzda v skúšobnej dobe 905 €/brutto/fix/mesačne + variabilná odmena
-mzda po skúšobnej dobe 1030 €/brutto/fix/mesačne + variabilná odmena

-príjem tovaru
-riadenie vysokozdvižného vozíka typu W a E1
-dodatková dovolenka (1-5 dní podľa počtu odpracovaných rokov)
-12. a 13. plat
-dary pri rôznych príležitostiach (narodeniny, svadba, Mikuláš, narodenie dieťaťa)
-Refferal bonus od 600€
-finančná odmena pri odchode do dôchodku podľa počtu odpracovaných rokov
-možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
-teambuildingové akcie, bohatý program kultúrnych a športových podujatí
-stravné lístky za poobednú a nočnú zmenu v hodnote 4,50€
-zvýhodnené stravovanie za 1,21€ (jedáleň a bufet v budove firmy)
-nákup firemných a reklamných predmetov za zvýhodnenú cenu
-denný prísun ovocia a zeleniny
-dni zdravia (prednášky, ochutnávka jedla)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-platný preukaz vodiča vysokozdvižného vozíka
-prax + platné osvedčenie (v prípade, ak platné osvedčenie nemáte, pomôžeme Vám s jeho obnovením a prípadným preškolením)
-čistý výpis registra trestov
-vek nad 18 rokov

Osobnostné predpoklady:
- Schopnosť prevziať zodpovednosť
- Ochota k fyzickej práci
- Ochota pracovať v noci, cez víkendy, poprípade sviatky
- Plniť pokyny nadriadeného
Kontaktný formulár
Mám záujem o Skladový pracovník s preukazom VZV

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Benková Rybárová Stela
Telefon:
0915 715 139