30 rokov na slovenskom trhu

Ovládate nemecký jazyk, baví vás práca s Excelom a radi komunikujete s ľuďmi? Naštartujte kariéru ako Asistent/-ka oddelenia nákupu

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
1400
Základná mzda (v EUR brutto):
1 400,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Vašou úlohou bude:
- komunikovať s dodávateľmi a kolegami na iných oddeleniach
- zadávať cenové dopyty, vyhodnocovať cenové ponuky, vystavovať objednávky
- administratívne a organizačne podporovať priameho nadriadeného, napr. prípravou podkladov a prezentácií
- pomáhať s jednoduchými administratívnymi činnosťami (archivácia, skartovanie, zadávanie dát do tabuliek a interných systémov)

Hľadáte prácu v administratíve? Ste samostatný a precízny, viete myslieť analyticky a v exceli ste doma? Komunikácia vám nerobí problém, skôr naopak, ste radi s ľuďmi v každodennom kontakte? Máme pre vás zaujímavú prácu, kde sa okrem tabuliek a štatistík stretnete tiež so zaujímavými ľuďmi.

- komunikácia s dodávateľmi, logistickými centrami, aj s kolegami z iných krajín
- spracovanie objednávok a faktúr
- vedenie agendy súvisiacej s nákupom tovaru
- príprava reportov podľa pokynov nadriadeného
- stabilná práca
- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
- zaujímavé platobné ohodnotenie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- komunikatívnosť
- analytické myslenie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť
- flexibilita
- ovládanie nemeckého jazyka min. na úrovni B1
Mám záujem o Ovládate nemecký jazyk, baví vás práca s Excelom a radi komunikujete s ľuďmi? Naštartujte kariéru ako Asistent/-ka oddelenia nákupu

Kontaktná osoba:
Ďurtová Lenka
Telefon:
0917 862 022