30 rokov na slovenskom trhu

Pracuj ako lakovník alebo výrobný pracovník v stabilnej spoločnosti. Prihlás sa teraz! Doprava zabezpečená po trase SA - GA - TT

Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
Od 1000 EUR/mesiac 1000 - 1 200 EUR/mesiac .4,31 €/hod. + 2,66 € priemerné príplatky a bonusy = priemerná hodinová mzda od 6,04 €/hod. brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
1 000,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Pracuj ako lakovník alebo výrobný pracovník v stabilnej spoločnosti. Prihlás sa teraz! Doprava zabezpečená po trase:
Šaľa, Králová nad Váhom, Kajal, Galanta, Sládkovičovo, Pusté Ulany, Voderady, Hrnčiarovce nad Parnou, Závod
Voľné pozície: Strojárenský pracovník - vulkanizácia/lakovňa alebo výrobný robotník (jednoduchá výroba dielov z plastov a gumy)
Mzda: 1000 - 1 200 EUR/mesiac .4,31 €/hod. + 2,66 € priemerné príplatky a bonusy = priemerná hodinová mzda od 6,04 €/hod. brutto
Práca na TPP

- vykonáva vulkanizáciu/lakovanie dielov pre automobilový priemysel
- vykonáva čistenie, kalibrovanie, odtláčanie, montáž dielov, prípadne ďalšie operácie
- kontroluje kvalitu výrobkov na daných operáciách a konečnej kontrole v zmysle plánu skúšok
- vypĺňa súvisiacu dokumentáciu s danou činnosťou
- zodpovednosť za kvalitu práce
- včasné plnenie pracovných úloh
Práca vhodnejšia pre mužov.
- nárok 13. plat, semestrálne bonusy a iné prémie
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- zaškolenie počas prvých 2 týždňov, ujme sa Vás skúsený kolega, ktorý zabezpečí bezproblémový nástup a oboznámenie sa s prac. návykmi
- stravovanie zabezpečené na všetkých zmenách (R, P, N).
- výhodná pracovná doba 2xranná, 2xpoobedná, 2xnočná dva dni voľna ( 7,5 hod zmeny)
- príspevok na cestovné
Doprava ZDARMA po trase:
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na 4 zmeny (nepretržitá prevádzka)
- prax vo výrobe je podmienkou
- manuálna zručnosť
- tímová práca
- životopis
- zúčastniť sa pracovného pohovoru
Mám záujem o Pracuj ako lakovník alebo výrobný pracovník v stabilnej spoločnosti. Prihlás sa teraz! Doprava zabezpečená po trase SA - GA - TT

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Soósová Viktória
Telefon:
0918 574 926