30 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby na dve zmeny vo Vrábloch - Víkendy voľné !

Miesto práce:
Štúrova 1249, 952 01 Vráble
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
3,96€ + 0,72€ rizikový príplatok + variabilná zložka mzdy
Základná mzda (v EUR brutto):
3,96 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Operátor výroby vo firme zaoberajúcej sa opätovným spracovaním plastov
Práca na dve zmeny, víkendy voľné

Náplň práce:
- chápeme že ako nový zamestnanec máte obavu z nového pracovného miesta, nemusíte sa báť na všetko Vás zaškolíme a pripravíme tak aby ste raz - dva zvládli túto prácu
- obsluha zverených strojov a zariadení - nožových mlynov, drvenie,
- ovládanie spracovávaných materiálov na základnej úrovni,
- kontrola vyprodukovaného materiálu,
- práca na trvalý prac. pomer
- príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
- pracuje sa pondelok-piatok, víkendy voľné
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovedný prístup k práci
- logické myslenie
- základné rozlišovanie druhov plastov
Mám záujem o Operátor výroby na dve zmeny vo Vrábloch - Víkendy voľné !

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Dzianová Katarína
Telefon:
0918 574 753