30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáte si prácu ako pokladník/predvač v potravinách, po zaučení prestup na TPP

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
4,70€/hod. brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
4,70 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Pokladník/predavač v potravinách - Bratislava - možnosť týždenného vyplácania
Po zaučení prestup na TPP
K práci je potrebný potravinársky preukaz.
Mzda:
4.7 € brutto

obsluha zákazníkov na pokladni
dokladanie tovaru do regálov
udržiavanie pracoviska v TIP-TOP stave

Ak nemáte prax nevadí všetko Vás naučíme.
- týždenné vyplácanie
- rovnaká mzda pre mužov a ženy
- možnosť po 2-5 týždňoch prestup do TPP
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (ak ho nemáte pomôžeme Vám s vybavením)
- občiansky preukaz
- preukaz poistenca
- číslo bankového účtu, kde Vám vyplatíme mzdu
- čistý register trestov
Mám záujem o Hľadáte si prácu ako pokladník/predvač v potravinách, po zaučení prestup na TPP

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Kollárová Barbora
Telefon:
+421 918 574 761