30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme baličov do moderného skladu s oblečením v Seredi - práca je vhodnejšia pre ženy

Miesto práce:
Sereď
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4,50€/hod + 0,50 €/hod výkonnostný príplatok
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády), živnosť
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
Ponúkame brigádu v Seredi v sklade s oblečením. Vašou úlohou bude skenovanie, balenie a prekladanie oblečenia. Pracuje sa v stoji v čistom prostredí. Práca je vhodnejšia pre ženy.

Pracujeme na 2 zmeny - ranná a poobedná. Ranná (5:45 - 14:00), poobedná 14:00 - 22:15).

Práca je na dohodu, ale je možnosť aj práce na živnosť.

Základná mzda je 4,50 EUR/hod.
+ príplatky za prácu v noci a cez víkendy

Brigáda je vhodná aj pre uchádzačov so základným vzdelaním alebo študentov SŠ a VŠ

Vyžadujeme ochotu pracovať manuálne, pozitívny prístup, vlastnú dopravu

Prihlásenie a viac informácií na číslach: +421 917 617 872

- nové skladové a moderné priestory
- vašou úlohou bude skenovanie, balenie a prekladanie oblečenia.
- pracuje sa v stoji v čistom prostredí.
- práca na 2 zmeny - ranná a poobedná. Ranná (5:45 - 14:00), poobedná 14:00 - 22:15).
- práca je na dohodu, študentskú dohodu ale aj pre SZČO - na živnosť
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- jednoduché manipulačné a skladové zručnosti
- pozitívny prístup k práci
- flexibilita,
- ochota pracovať na 2 zmeny.
Mám záujem o Hľadáme baličov do moderného skladu s oblečením v Seredi - práca je vhodnejšia pre ženy

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Ing. Kinga Szabóová
Telefon:
0917 617 872