30 rokov na slovenskom trhu

Obchodný zástupca

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
1020€ brutto/mesiac + pohyblivá zložka mzdy až do výšky 820€ + odmeny na základe hospodárskeho výsledku
Základná mzda (v EUR brutto):
1 020,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Obchodný zástupca - prevádzka Bratislava

Máš proaktívny prístup, obchodného ducha a si orientovaný/á na výsledky? Rád/a si organizuješ svoj pracovný čas a máš rád/a flexibilitu?
Pre nášho klienta, stabilnú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva, hľadáme samostatného, zodpovedného Obchodného zástupcu, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

-zodpovednosť za predaj a predajné výsledky na slovenskom trhu
-získavanie nových objednávok a nových klientov
-aktívna komunikácia a starostlivosť o nových a súčasných zákazníkov
-príprava komplexných cenových ponúk
-vedenie obchodných stretnutí
-budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
-sledovanie a analýza konkurenčného prostredia
-sledovanie pohľadávok pridelených zákazníkov
-spolupráca s ostatnými obchodníkmi, projektovými manažérmi a ďalšími oddeleniami
-spolupráca pri tvorbe rozpočtu

Úspešný kandidát by mal mať výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a obchodné zručnosti. Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s predajom. Výhodou je znalosť legislatívy odpadového hospodárstva a znalosť nemeckého alebo anglického jazyka.
-pohyblivá zložka mzdy až do výšky 80% základnej mzdy vyplácaná podľa stanovených kritérií
-príspevky na DDS
-možnosť vzdelávať sa
-stabilita
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-flexibilita, samostatnosť, precíznosť
-skúsenosti na podobnej pozícii
Kontaktný formulár
Mám záujem o Obchodný zástupca

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Pekárová Ivona
Telefon:
0902 934 051